8318 PYTHON BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8318 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 9 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 370kg |